چیپس سیب زمینی ترد کننده هوا ترد {فقط 3 ماده اولیه}

Air Fryer Chips Chips یک رویای عاشقانه تراشه است که به واقعیت تبدیل می شود! حالا شما می توانید تمام تراشه ها را داشته باشید ، و هیچ یک از گناهان!

قرار بود سیب زمینی و سرخ کن هوا با هم ترکیب شوند. سرخ کردن در هوا بهترین سیب زمینی های پخته ، سیب زمینی سرخ کرده و سیب زمینی های “بو داده” را ایجاد می کند که تا به حال خواهید داشت!

چیپس سیب زمینی Air Fryer روی یک بشقاب.

چیپس خانگی

اول از همه بله ، این چیپس های ترد سیب زمینی کمی زمان می برد. اما بله ، خیلی ارزشش را خواهد داشت! هر چیز خانگی فقط طعم بهتری دارد ، از چاشنی تاکو خانگی گرفته تا تارت پاپ ، بسیار خوب است! این چیپس سیب زمینی سرخ کن هوا از این قاعده مستثنی نیستند. ترد ، ترد و کمی شور ، این چیپس ها به نقطه برخورد می کنند!

ساختن چیپس سیب زمینی در سرخ کن هوا یک بازی میان وعده است. اگرچه آنها برای سرخ کردن به یک روغن مایع خوب نیاز دارند ، اما این مواد بسیار بهتر از هر فروشگاهی است تمام عطر و طعم ، و بدون چربی اضافی را خرد کنید. این چیپس های ترد خانواده و دوستان شما را به هیجان می آورد. شما باید آنها را امتحان کنید!

مواد لازم برای بهترین براده های سیب زمینی سرخ کن

برای تهیه چیپس سیب زمینی سرخ کن هوا فقط به چند ماده اولیه نیاز است. خیلی ساده است هیچ چیزی که نمی توانید تلفظ کنید در آنها نیست ، مواد نگهدارنده ، فقط چیپس های مفید خوبی نیستند!

 • سیب زمینی حنایی: این دستورالعمل خواستار 2 عدد متوسط ​​است ، اگر تمایل دارید دو برابر کنید.
 • اسپری روغن زیتون: همچنین می توانید از اسپری روغن کانولا یا آووکادو استفاده کنید.
 • نمک دریا: من نحوه چسبندگی خوب چیپس سیب زمینی را دوست دارم.

ساخت چیپس سیب زمینی در سرخ کن هوا

این چیپس های سیب زمینی اصلاً سخت نیستند ، فقط کمی وقت می گیرند. اما آنها بسیار ارزش آن را دارند. این تراشه های سرخ کن هوا بسیار خوب هستند ، شما باور نمی کنید که خانگی باشند.

 1. تکه: با استفاده از یک ماندولین ، سیب زمینی ها را نازک برش دهید. همچنین می توانید سیب زمینی ها را با دست ورقه ورقه کنید ، فقط از نازک بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 2. خیس خوردن: سیب زمینی ها را به مدت 15 دقیقه در آب سرد با یخ خیس کرده و سپس آبکش کنید. با دستمال کاغذی خشک کنید.
 3. محل در سرخ کن هوا: پایین سرخ کن هوا را با اسپری روغن زیتون اسپری کنید. سیب زمینی ها را به صورت یک لایه در سرخ کن قرار دهید تا با هم تداخل نداشته باشند. قسمت فوقانی را با اسپری روغن زیتون بپاشید و سپس نمک بپاشید.
 4. سرخ کردن هوا: در دمای 360 درجه به مدت 10-15 دقیقه بپزید. سیب زمینی های خود را بعد از 5 دقیقه بررسی کنید و هر 5 دقیقه هم بزنید تا قهوه ای طلایی شوند. با جعفری تزئین کرده و در صورت نیاز نمک بیشتری بپاشید.

خیساندن سیب زمینی های خرد شده در آب.

چرا باید سیب زمینی هایم را خیس کنم؟

خیساندن سیب زمینی قبل از سرخ شدن در هوا یا حتی سرخ شدن با چربی عمیق کاملاً رایج است. این اجازه می دهد تا نشاسته اضافی از سیب زمینی پاک شود. این به نوبه خود باعث می شود که سیب زمینی سرخ کرده یا چیپس به هم نچسبند و به حداکثر تردی برسند.

غذای پیشنهادی  دستور تهیه مارچوبه کبابی (با پارمسان و سیر)

استفاده از آب سرد نیز مهم است. در واقع آب گرم یا گرم می تواند باعث فعال شدن نشاسته ها شود و آنها را چسبناک و چسبناک کند. خیساندن همچنین به اکسیداسیون کمک می کند که می تواند سیب زمینی را قهوه ای کند.

برش های سیب زمینی را با حوله کاغذی خشک کنید.

نکات و تغییرات برای چیپس سیب زمینی ترد

 • خشک: اطمینان حاصل کنید که برش های سیب زمینی خود را کاملا خشک کنید. به این ترتیب آنها ابتدا بخار نمی شوند ، آنها فقط می پزند و ترد می شوند!
 • آن را بررسی کنید: هنگامی که آنها را بررسی می کنید اطمینان حاصل کنید که تمام کارهایی را که انجام داده اید حذف می کنید تا در حالی که دیگران ترد می شوند ، آنها نمی سوزند.
 • لاغرتر بهتر است: اگر ماندولین دارید ، از آن استفاده کنید ، اطمینان حاصل می کند که خوب و یکنواخت و نازک است. اگر این کار را نکنید ، هنوز می توانید این چیپس های سیب زمینی را درست کنید. سعی کنید برش ها را حتی الامکان حفظ کنید. ضخیم تر خواهند شد بنابراین در طبخ آنها کمی بیشتر دریغ نکنید.
 • سیب زمینیها: برای بهترین نتیجه از Russets یا Yukon یا سیب زمینی طلایی استفاده کنید. سیب زمینی قرمز نشاسته زیادی دارد تا خوب و ترد شود.
 • روغن: اطمینان حاصل کنید که روغن دود زیادی دارد ، کانولا و آووکادو نیز گزینه های خوبی هستند. از اسپری های نوع آئروسل با مواد افزودنی خودداری کنید ، آنها می توانند سرخ کن هوا را به مرور زمان لثه کنند.
 • تغییرات طعم: تقریباً هر بار که برمی گردم عطر و طعم جدیدی از چیپس سیب زمینی در آنجا وجود دارد. با خیال راحت طعم های خود را تجربه کنید. چاشنی BBQ ، دام ، چیلی یا چیپوتل پودر چیلی اضافه کنید. حتی چیپس سیب زمینی چدار خود را با پودر پنیر درست کنید. YUM! به محض پخت و پز ، طعم دهنده ها را روی چیپس سیب زمینی بریزید.
غذای پیشنهادی  Cacio e Pepe Frittata با گل کلم و ماست لیمو

خرد کردن سیب زمینی های خرد شده در سرخ کن هوا با روغن.

ذخیره تراشه های سیب زمینی سرخ کن آسان هوا

اینها به راحتی ذخیره می شوند. آنها را از جمع آوری رطوبت دور نگه دارید. برای رسیدن به بهترین نتیجه در دمای اتاق در یک ظرف پلاستیکی هوادهی نگهداری کنید. من توصیه می کنم فورا آنها را بخورید ، بسیار خوب!

چیپس سیب زمینی سرخ کن هوا روی هم چیده شده و آماده خوردن است.

دستور العمل های عاشقانه بیشتر سرخ کن هوا را امتحان کنید!

سرخ کردن هوا روش جدید طبخ است! در اصل یک اجاق گاز همرفت است که روی پیشخوان شما قرار می گیرد. از آنجا که از هوای در گردش برای انجام تمام “سرخ کردن” استفاده می کند ، برای شما بسیار سالم است. برای بدست آوردن این پوسته ترد نیازی نیست که یک تن روغن اضافی اضافه کنید یا غذای خود را در آن شنا کنید. پخت و پز با سرخ کن هوا نیز معمولاً یک روش سریعتر برای طبخ است. دفعه دیگر که دستگاه سرخ کن خود را بیرون می آورید ، باید این دستور العمل های امتحان شده و درست را امتحان کنید!

غذای پیشنهادی  طرز تهیه وافل خانگی بلژیکی | منتقد دستور العمل

چیپس سیب زمینی سرخ کن هوا

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان پخت 15 دقایق

کل زمان 20 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 4 مردم


Air Fryer Chips Chips یک رویای عاشقانه تراشه است که به واقعیت تبدیل می شود! حالا شما می توانید تمام تراشه ها را داشته باشید ، و هیچ یک از گناهان! • 2
  سایز متوسط
  سیب زمینی حنایی
 • اسپری روغن زیتون
 • نمک دریاخدمت: 4

کالری84کیلو کالری (4٪)کربوهیدرات ها19g (6٪)پروتئین2g (4٪)چربی1g (2٪)چربی های اشباع شده1g (5٪)سدیم5میلی گرمپتاسیم444میلی گرم (13٪)فیبر1g (4٪)قند1g (1٪)ویتامین A1IUویتامین سی6میلی گرم (7٪)کلسیم14میلی گرم (1٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *