کاسه برنج قهوه ای مرغ (کپی Le Bowl کپی Zinque)

این خوشمزه است ، کاسه برنج قهوه ای مرغ یک وعده غذایی آسان یک کاسه ای همراه با سینه مرغ ، آروگولا ، آووکادو ، گوجه فرنگی ، گرویر با سس ماست سریراچا است.

کاسه برنج قهوه ای مرغ
کاسه برنج قهوه ای مرغ (Zinque’s Le Bowl)

این دستور با الهام از رستوران LA ، Zinque ، یک ظرف مرغ و برنج آسان برای ناهار یا شام مناسب است. این همچنین یک روش عالی برای استفاده از مرغ های مانده است (یا می توانید از بوقلمون استفاده کنید!). من همیشه برنج قهوه ای یخ زده را در دست خود نگه می دارم تا در کمتر از 10 دقیقه این کاسه های سریع و راحت را بزنم. می توانید بیشتر دستور العمل های کاسه سالم را در اینجا بررسی کنید!

کاسه برنج قهوه ای مرغ با سس ماست sriracha

سلام ، من هدر کی جونز هستم! من یک متخصص تغذیه و کارشناس تغذیه کتابهای آشپزی Skinnytaste هستم.

من با زنانی کار می کنم که با خوردن احساسی ، پرخوری یا غذا یا مشکلات مربوط به تصویر بدن از هر نوعی دست و پنجه نرم می کنند و تعداد زیادی منبع ، مقاله و فیلم بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهم تا به شما کمک کنم خود را از اینجا دوست داشته باشید ، از جمله این استاد 30 روزه قدرتمند چالش ذهنیت کاهش وزن.

همچنین ، در این زمان چالش برانگیز ، ماهیانه دو بار (چهارشنبه اول و سوم هر ماه) در گروه فیس بوک Feel Better Eat Better Eat Better ، پشتیبانی و راهنمایی رایگان برای غذا خوردن احساسی را ارائه می دهم. بنابراین ، اگر می توانید از عشق و پشتیبانی اضافی استفاده کنید ، لطفا با من همراه شوید!

غذای پیشنهادی  Bhindi Do Pyaza ، بامیه سرخ شده را هم بزنید

وقتی خواهرم لوری این دستور تهیه کپی را از یک رستوران در لس آنجلس برای من ارسال کرد ، من در مورد دسته کوچک موسیقی جاز Sriracha و Gruyere مطمئن نبودم. اما لوری یک آشپز خارق العاده است (او حتی چند سال پیش در یک مسابقه آشپزی در وگاس برنده شد!) ، و او به من اطمینان داد که من این کاسه را دوست دارم – و او حق داشت!

مواد ساده (مرغ ، گوجه فرنگی ، آروگولا ، برنج قهوه ای ، گلویار ، سریراکا و ماست) برای یک وعده غذایی کاملاً خوشمزه و فوق العاده آسان یک کاسه ای گرد هم می آیند. اما این ماده مخفی را فراموش نکنید …

من معتقدم که عشق در همه دستورها ابرقدرت مخفی است – غذایی که با عشق درست می شود انرژی و طعم متفاوتی دارد. شما قطعاً می توانید تمام عشقی را که جینا برای ایجاد همه دستور العمل های Skinnytaste خود ایجاد می کند احساس کنید ، درست است !؟

من همچنین ترجیح می دهم با غذاهایی که با عشق رفتار می شوند ، از جمله محصولات ارگانیک محلی پرورش یافته و حیواناتی که به صورت انسانی پرورش یافته اند ، آشپزی کنم. من از مزرعه ای در دره Shenandoah در ویرجینیا به نام PolyFace مقدار زیادی خرید می کنم ، که معتقدند “باید گیاهان و حیوانات زیستگاهی فراهم کنند که به آنها اجازه دهد ویژگی فیزیولوژیکی خود را بیان کنند.”

و این فقط چیزی نیست که می خورید ، بلکه حالتی است که هنگام غذا خوردن دارید. زیرا اگر هنگام غذا خوردن احساس عصبانیت ، گناه ، نگرانی یا غم می کنید ، بدن شما غذا را به روشی کاملاً متفاوت متابولیزه می کند.

غذای پیشنهادی  برنامه 7 روز غذای سالم (16 تا 22 نوامبر)

اگر در حالی که بدن شما در حالت “مبارزه یا فرار” استرس خورده است (که حالت دلسوزانه نامیده می شود) غذا می خورید ، سیستم گوارشی شما توانایی پردازش مناسب غذای خود را ندارد ، که می تواند منجر به (از جمله موارد دیگر) شود افزایش وزن

سریعترین راه برای رساندن بدن به حالت پاراسمپاتیک آرام (حالت “استراحت و بازیابی”) که به طور طبیعی فرآیند هضم را فعال می کند ، تنفس عمیق است. بنابراین ، قبل از اینکه چیزی بخورید ، بنشینید و به راحتی چند نفس عمیق بکشید – به آرامی از طریق بینی نفس بکشید و سپس هوا را از طریق دهان خارج کنید.

چند نفس کشیدن قبل از غذا خوردن شما را با عقل بدن خود نیز در ارتباط می سازد. من این را از کتاب عالی ذهن آگاهی ، “چگونه غذا بخوریم” نوشته Thich Nhat Hanh دوست دارم: “وقتی لحظه ای را به نشستن و نفس کشیدن قبل از غذا اختصاص می دهیم ، می توانیم با گرسنگی واقعی در بدن ارتباط برقرار کنیم. ما می توانیم دریابیم که آیا غذا می خوریم زیرا گرسنه ایم یا اینکه غذا می خوریم زیرا وقت آن است که غذا بخوریم و غذا آنجاست. اگر توجه می کنیم و وقت خود را می گیریم ، می دانیم چه مقدار غذا بخوریم. “

آروگولا ، مرغ ، آووکادو ، برنج قهوه ایکاسه برنج قهوه ای مرغ با سس ماست srirachaکاسه برنج قهوه ای مرغ

این کاسه برنج مرغ قهوه ای خوشمزه یک وعده غذایی آسان یک کاسه ای همراه با سینه مرغ ، آرگولا ، آووکادو ، گوجه فرنگی ، گرویر با سس ماست سریراچا است.

برای لباس پوشیدن:

 • 2 قاشق غذاخوری شیر کامل ماست یونانی
 • 1 1/2 قاشق چایخوری سس سریراچا، سنگ معدن بیشتر به مزه
 • 1 قاشق چایخوری اب، لاغر شدن

برای کاسه:

 • 1 فنجان ها عروسک کودک
 • ½ جام برنج قهوه ای پخته شده
 • 4 اونس سینه مرغ بدون پوست پخته شده
 • 1 اونس آووکادو، مکعبی
 • 6 گوجه انگور، نصف شده
 • ½ اونس پنیر گرویر تراشیده شده
 • نمک کوشر
 • فلفل سیاه تازه آسیاب شده، چشیدن
 • در یک کاسه کوچک ، ماست ، سریراکا و آب را مخلوط کنید.

 • آربا را در یک کاسه کم عمق مخصوص سرو قرار دهید. لایه ای با برنج ، مرغ ، آووکادو ، گوجه فرنگی و پنیر.

 • روی آن را با کمی نمک و فلفل تازه بریزید و سپس با پانسمان آماده بپاشید.

خدمت: 1کاسه، کالری: 455کیلو کالری، کربوهیدرات ها: 33g، پروتئین: 48g، چربی: 15g، چربی های اشباع شده: 5.5g، کلسترول: 151میلی گرم، سدیم: 819میلی گرم، فیبر: 5.5g، قند: 7g

نقاط هوشمند آبی: 7

نقاط هوشمند سبز: 10

نقاط هوشمند بنفش: 4

کلید واژه ها: کاسه مرغ و برنج ، کاسه مرغ ، کاسه برنج قهوه ای مرغ ، کاسه برنج سالم با مرغ ، کاسه زینک

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *