کدو حلوایی بوداده بو داده با افرا و اسپند غذای مناسب برای پاییز است! شیرین تر و کوچکتر از دانه کره و خیلی سریعتر درست می شود.

کدو حلوایی تفت داده شده
کدو حلوایی بو داده

من در حال حاضر وسواس دارم کدو حلوایی!! این عسل عسل تفت داده شده با شربت افرا و اسپند ، یک غذای فرعی بسیار خوشمزه است. حتی از کدو حلوایی بو داده خوشمزه تر است ، که من معمولاً به همان روش تهیه می کنم. من کاملا می توانستم داشتن این کدو حلوایی برای دسر با یک قاشق بستنی را ببینم! نمی توانید عسل را پیدا کنید؟ در سیب زمینی شیرین پخته شده از همین ادویه ها استفاده کنید. برای دستور العمل های کدو تنبل بیشتر ، کدو حلوایی بو داده من را با شکر قهوه ای و جوانه بروکسل سویا سوپرای افرا و کدو تنبل امتحان کنید.

کدو حلوایی روی بشقاب با اسپند.

آیا کدو تنبل عسل مانند کره زمینی است؟

کدو حلوایی و کدو تنبل بسیار شبیه به هم هستند ، اما عسل کوچکتر و شیرین است. من اولین بار کدو حلوایی عسل را چند هفته پیش در سوپرمارکت محلی خود دیدم و برایم جالب شد. وقتی آن را آزمایش کردم ، رسماً گیر افتادم! من عاشق پخت و پز آنها هستم. اندازه آن کاملاً مناسب است و نیازی به پوست کندن آن نیست – فقط کدو حلوایی را در گوشت تفت دهید و سپس با قاشق آن را بیرون بیاورید.

غذای پیشنهادی  دستور العمل کوسکوس لیمو ، دستورالعمل کوسکوس هند جنوبی

چگونه کدو حلوایی را تفت دهیم

کدو تنبل را به دو نیم کنید ، دانه ها را بیرون بیاورید و روی آن را با کمی کره و ادویه جات ترشی دهید. آن را در فر با دمای 425 درجه از قسمت برش خورده تفت دهید تا نرم شود ، حدود 35 دقیقه.

من کدو تنبل عسل را با دارچین چاشنی دادم ، اما می توانید با ادویه کدو تنبل ، جوز هندی و غیره بازی کنید. پس از نرم شدن ، مقداری شربت افرا را آب پاشید و اسپانیا های خرد شده را برای بافت اضافه کنید.

غذای پیشنهادی  سوپ سبزیجات Detox (بدون وگان و لبنیات)

طرز تهیه کدو حلوایی

برای این دستور به دنبال کدو حلوایی بزرگتر که وزن آن حدود 10 اونس است ، در حالی که من نیمی از آن را به عنوان غذای کناری سرو می کنم. اگر می خواهید این دستور را به عنوان یک غذای اصلی سرو کنید ، کل کدو حلوایی را بخورید و آن را با یک سالاد پاییزی مانند سبزیجات مخلوط کودک با انار ، گورگانزولا ، و اسپند یا سبزیجات کودک با پنیر بز ، چغندر و دانه های آب پز جفت کنید.

انواع کدو حلوایی بو داده:

  • مغزها را کنار بگذارید یا آن را با گردو یا فندق خرد شده امتحان کنید.
  • دارچین را برای ادویه پای کدو تنبل کنید.
  • آن را بدون لبنیات نگه دارید و از روغن نارگیل به جای کره استفاده کنید.

کدو تنبل عسل را با چنگال تفت دهید.از نزدیک کدو تنبل عسلی تفت داده شده با افرا و اسپند را روی یک تشت ملحفه ای قرار دهید.

دستور العمل های کدو سبز بیشتر که دوست خواهید داشت:

کدو حلوایی بو داده

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: 35 دقیقه

کل زمان: 45 دقیقه

کدو حلوایی بوداده بو داده با افرا و اسپند غذای مناسب برای پاییز است! شیرین تر و کوچکتر از دانه کره و خیلی سریعتر درست می شود.

  • 2 متوسط کدو حلوایی، از طول به نصف ، هر کدام 10 اونس
  • 1 قاشق سوپخوری کره نمکی، نرم شده
  • 1/4 قاشق چایخوری دارچین
  • 4 قاشق چایخوری شربت افرا خالص
  • 2 قاشق غذاخوری گردوی آمریکایی، خرد شده

خدمت: 1/ 2 کدو حلوایی، کالری: 205کیلو کالری، کربوهیدرات ها: 41g، پروتئین: 3.5g، چربی: 6g، چربی های اشباع شده: 2g، کلسترول: 8میلی گرم، سدیم: 36میلی گرم، فیبر: 10.5g، قند: 11g

نقاط هوشمند آبی: 3

نقاط هوشمند سبز: 3

نقاط هوشمند بنفش: 3

کلید واژه ها: آجیل