2 شیرینی کیک ضروری | منتقد دستور العمل

شیرینی کیک شیرین 2 شیرینی جات شیرینی جات شیرینی جات کاملاً آسان ، شیرینی و لکه دار است. این بسیار خامه ای و مناسب برای فرو بردن میوه به عنوان یک میان وعده یا دسر خنک تابستانی است!

همچنین کرم پنیر کرم پشم وشیرینی Marshmallow را با شیر یا شیرینی میوه پنیر توت فرنگی امتحان کنید. آنها سریع و آسان به شلاق زدن ، اما طعم مانند آنها را در تمام طول روز!

فرو بردن یک کراکر گراهام به درون کیک پنیر.

2 شیرینی کیک ضروری

این شیرینی کیک سبک و خوشمزه راهی مناسب برای زنده کردن هر یک از میوه های مورد علاقه شما است. این شیرینی با طراوت و لعاب تنگ ، به یک مورد علاقه فوری تبدیل می شود! ترکیب پنیر خامه ای با شیر چگال شیرین و چسبناک ، متعادل ترین عطر و طعم را ایجاد می کند و بافت خامه ای اما کرکی غیرقابل باور بودن خوشمزه است!

شیرینی کیک در هر ساعت از روز یک انتخاب عالی است زیرا شیرین و رضایت بخش است. طعم های ساده و به خوبی متعادل باعث می شود که شما دوباره به یک شیرینی دیگر برسید. یک کراکر گراهام را در آن برای نیش خیس کنید که از یک پنیر پنیر وانیلی با پوسته پروانه ای الهام گرفته شود. یا از آن به عنوان شیرینی میوه ای برای کباب خانواده استفاده کنید. با این حال تصمیم می گیرید که آن را خدمت کنید ، می بینید که هرکسی که آن را امتحان کند ، ضربه بزرگی است! اکنون متوقف شوید و این دستور العمل را به لیست خود اضافه کنید که باید دستور العمل های تابستانی را امتحان کنید!

غذای پیشنهادی  سوپ کدو تنبل ساده | منتقد دستور العمل

کیک پنیر ساخته شده از چیست؟

این یکی از بهترین نسخه های شیرینی کیک است و شگفت آور است که طعم پنیر کیک پنیر فقط از 2 ماده تشکیل شده است! نه تنها این یک لیست فوق العاده کوتاه مواد تشکیل دهنده ، بلکه ممکن است شما را پیدا کنید که قبلاً هر دو را داشته باشید! با این 2 ماده ساده و خوشمزه چگونه می توانید اشتباه کنید؟

 • پنیر خامه ای: پنیر خامه ای نرم شده طعمی ملایم و شیرین را به آن اضافه می کند.
 • شیر تغلیظ شده شیرین: شیرینی و بافت خامه ای را اضافه می کند.

تهیه شیرین کیک ساده است!

درست کردن کامل ترین شیرینی کیک پنیر ساده و بدون هیاهو است. فقط پنیر خامه ای را بزنید تا خوب و یکدست شود سپس شیر تغلیظ شده را اضافه کنید تا قوام و ضخیم دلخواه خود را بدست آورید. آسانتر از این نمی شود! فقط به یاد داشته باشید که آن را نیز به همان سرعت به عنوان ساخته شده ناپدید می شوند!

 1. پنیر خامه ای ضرب و شتم: در مخلوط کن یا با استفاده از میکسر دستی پنیر خامه را صاف کنید تا یکدست شود.
 2. شیر تغلیظ شده اضافه کنید: شیر تغلیظ شده شیرین شده را اضافه کرده و تا زمان صاف یا خامه زدن ادامه دهید.
 3. خدمت: هنگامی که با میوه ، کراکرهای گراهام یا هر آنچه دوست دارید سرو کنید این شیرینی بسیار خوشمزه است.

نکاتی برای شگفت انگیزترین شیب:

این 2 ماده مغذی به طور جدی بهترین و آسان ترین شیب تا به حال است! اگر اصلاً به دنبال اصلاح این دستور العمل هستید در اینجا نکاتی برای یادآوری وجود دارد.

 • نسخه سالم: برای اینکه این شیرینی کیک کمی سالم تر باشد می توانید از پنیر خامه ای کم چرب استفاده کنید و به جای شیر چگال شیرین شده از ماست استفاده کنید.
 • طعم: برای اضافه کردن سریع کمی عطر و طعم اضافی ، مقدار کمی عصاره وانیل یا مضراب میوه مرکبات مانند پرتقال ، لیمو یا آهک اضافه کنید.
 • نکته: حتما پنیر خامه ای نرم و ذوب نشده باشد. پنیر خامه ای را به قطعات خرد کرده و سپس به مدت 15-20 ثانیه آن را در مایکروویو قرار دهید.
 • Skewers: میوه کوچکتر ممکن است برای فرو بردن این شیرینی پنیر آسمانی دشوار باشد. بنابراین آنها را بر روی خلال دندان سرو کنید و یا می توانید از چوب سیب زمینی استفاده کنید تا به تفریح ​​این درمان اضافه شود.
غذای پیشنهادی  سالاد ترد سبزیجات با وینگرت زنجبیل هویج

چه چیزی را با کیک پنیر سرو کنید:

شگفت انگیز است که چگونه اعتیاد به 2 مواد تشکیل دهنده می تواند! لیست چیزهایی که با این شیرینی کیک سرو می کنید بسیار طولانی است ، زیرا با هر چیزی واقعا شگفت انگیز است! در اینجا موارد مورد علاقه خانواده وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

 • کراکر / کوکی: Graham Crackers، Chocolate Graham Crackers، Cinnamon Graham Crackers، Nafa Wafers، Cookies Chessman، Oreo، Vanilla Oreo
 • میوه: توت فرنگی ، انگور و تمشک محبوب ترین آنها هستند اما هر میوه ای در این شیرینی طعم حیرت انگیزی خواهد داشت!
غذای پیشنهادی  بادمجان لازانیا | منتقد دستور العمل

آیا می توانم میوه را از قبل آبگیری کنم؟

این شیرینی کیک خیلی مهیج است و دیگر نیازی به نگرانی باقیمانده نیست. با این حال ، ممکن است بخواهید این کار را قبل از موعد برای یک میان وعده سریع بعد از ظهر یا بعد از درمان شام آماده کنید. برای اینکه زودتر از زمان آن آماده شود ، در یک ظرف دربسته قرار داده و حداکثر 4 روز در یخچال نگهداری کنید. انجماد توصیه نمی شود.

کراکر گراهام خرد و کیک توت فرنگی را خرد می کند.

دستور العمل های بیشتر با الهام از پنیر کیک:

2 شیرینی کیک ضروری

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان کل 10 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 8 مردم

شیرینی کیک شیرین 2 شیرینی جات شیرینی جات شیرینی جات کاملاً آسان ، شیرینی و لکه دار است. این بسیار خامه ای و مناسب برای فرو بردن میوه به عنوان یک میان وعده یا دسر خنک تابستانی است!

 • 2 8 اونس پنیر خامه ای ، نرم
 • 1 14 اونس شیر تغلیظ شده شیرین

ارزش غذایی

2 شیرینی کیک ضروری

مقدار در هر خدمت

کالری 22 کالری از چربی 9

٪ ارزش روزانه*

چربی 1 گرم

1 گرم چربی اشباع شده

کلسترول 1 میلی گرم

سدیم 1 میلی گرم

کربوهیدرات 1 گرم

1 گرم شکر

پروتئین 1 گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *