این کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان کامل است وقتی می خواهید یک وعده صبحانه سریع به مدت یک دقیقه انجام دهید! یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای!

این کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان مناسب برای شلاق زدن هنگامی که شما می خواهید یک صبحانه سریع برای یک! همچنین یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای روی پیشخوان شما!
کلوچه نان موز در لیوان

این دستور آسان کلوچه نان موز تنها با 5 ماده تشکیل شده و در کمتر از 5 دقیقه آماده می شود! این کلوچه سالم موجود در لیوان فاقد روغن ، تخم مرغ یا شکر است. این مواد ساده هستند: موز رسیده ، آرد ، بیکینگ پودر ، وانیل و یک نمک نمک. در صورت پخت یک یا مدت زمان طولانی وقت کافی نیست ، این مافین های لیوان مایکروویو کاملاً مناسب و کامل هستند البته اگر می خواهید دسته ای را شلاق بزنید ، می توانید این کلوچه های نان موز یا دستور تهیه نان آجیل موز مورد علاقه من را تهیه کنید.

این کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان مناسب برای شلاق زدن هنگامی که شما می خواهید یک صبحانه سریع برای یک! همچنین یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای روی پیشخوان شما!

من تمام هفته این کلوچه های موز را تهیه کرده ام ، و مدیسون وسواس دارد و حالا همه روز ، هر روز آنها را می خواهد! من حتی بعضی از آبپاش ها را در بالا به آن اضافه می کنم زیرا باعث خوشحالی او می شوند و همه ما امروز می توانیم از دوزهای کوچک خوشبختی استفاده کنیم.

موزهای من به قدری سیاه و سیاه رسیده بودند که باعث می شود شیرین شود و حتی نیازی به افزودن شکر نیست. اما اگر می خواهید مقداری اضافه کنید ، یک قاشق چای خوری بیش از حد کافی است. من آنها را با و بدون روغن امتحان کردم و هر دو عالی عمل کردند ، بنابراین من روغن را می پرم. البته اگر می خواهید آن را اضافه کنید ، مطمئناً می توانید. فقط روغن زیتون یا روغن نارگیل را با موز مخلوط کنید.

غذای پیشنهادی  دستور پخت استیک دامن کبابی {نحوه پخت استیک دامن}

تاکنون آنها را ساده و با کره بادام زمینی ، چیپس شکلات و آجیل آزمایش کرده ام. من دوست دارم ببینم شما چه تغییراتی را ارائه می دهید. نظرات خود را در زیر بگذارید!

نکات مفید:

 • حتما از لیوان ایمنی مایکروویو استفاده کنید.
 • من از لیوان اسپرسو استفاده کردم که اندازه مناسب برای موز نیمی از موز بود. یک ramekin نیز کار می کند.
 • برای استفاده از یک موز کامل آن را دو برابر کنید و از یک لیوان قهوه بزرگتر استفاده کنید.
 • برای لیوان اندازه اسپرسو این کار 90 ثانیه در مایکروویو من طول کشید. اگر دو برابر شوید ، زمان را به حدود 2 دقیقه افزایش دهید.
 • شما می دانید چه موقع انجام می شود وقتی مرکز دیگر خیس نشده است.
 • جهت اجاق گاز: اگر مایکروویو ندارید ، می توانید این کار را در فر از قبل گرم شده در یک ظرف آستر کیک کیک بپزید. پخت تا زمانی که تاپ ها طلایی شوند و یک خلال دندان که در مرکز قرار گرفته است تمیز شود ، 325F به مدت 25 تا 30 دقیقه.
 • دستورالعمل های هواکش: اگر می خواهید این کار را در دستگاه هوا کن بریزید ، سرخ کن هوا را تا 300 درجه فارنهایت گرم کنید. پخت تا زمانی که تاپ ها طلایی شوند و یک خلال دندان که در مرکز قرار گرفته است تمیز شود ، حدود 15 دقیقه. بگذارید قبل از خنک شود.
غذای پیشنهادی  برنامه غذای سالم 7 روزه (17 تا 23 مه)

دستور تهیه کلوچه موز مایکروویو آسان طرز تهیه کلوچه موز در مایکروویوکلوچه موز آسان در لیواناین کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان مناسب برای شلاق زدن هنگامی که شما می خواهید یک صبحانه سریع برای یک! همچنین یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای روی پیشخوان شما! این کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان مناسب برای شلاق زدن هنگامی که شما می خواهید یک صبحانه سریع برای یک! همچنین یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای روی پیشخوان شما! کلوچه موز کره بادام زمینی در لیوان

دستور العمل های بیشتری برای نان موز که دوست خواهید داشت:

کلوچه نان موز در لیوان

زمان آماده سازی: 15 دقیقه

زمان پخت: 5 دقیقه

زمان کل: 20 دقیقه

این کلوچه نان موز آسان در یک دستور لیوان کامل است وقتی می خواهید یک وعده صبحانه سریع به مدت یک دقیقه انجام دهید! یک روش عالی برای استفاده از آن موزهای قهوه ای!

 • 1/2 موز بسیار رسیده
 • 1/4 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 2 قاشق غذاخوری آرد همه منظوره، یا مخلوط آرد بدون گلوتن
 • 1 قاشق چایخوری قند، اختیاری اما مورد نیاز نیست
 • 1/4 قاشق چایخوری پودر خمیرمایه
 • خرج کردن نمک
 • 1 قاشق غذاخوری روغن مورد نظر شما، اختیاری اما مورد نیاز نیست

موارد اضافی اختیاری:

 • مینی تراشه های شکلات ، آبپاش ، گردو خرد شده ، لوبیای خرد شده ، تخم شاهدانه و غیره، (امتیاز اضافی)
 • موز را در یک کاسه کوچک خرد کنید و در روغن و عصاره وانیل مخلوط کنید.

 • آرد ، شکر (در صورت استفاده) ، بیکینگ پودر و نمک را در یک لیوان اسپرسو کوچک قرار دهید. با چنگال کاملاً مخلوط کنید.

 • موزهای پوره شده را اضافه کنید ، در هر مخلوط اضافی مانند چیپس شکلات ، آجیل و غیره مخلوط کنید.

 • مایکروویو 90 ثانیه و سپس بگذارید حدود 1 دقیقه قبل از غذا خنک شود. در صورت تهیه یک دسته دوتایی در لیوان بزرگ ، 2 دقیقه آنرا بپزید.

غذای پیشنهادی  22 مجموعه دستور العمل Rasam هند جنوبی
اجاق گاز: در صورت نداشتن مایکروویو ، می توانید این کار را در فر از قبل گرم شده در رامکین لیوان کیک بپزید. پخت تا زمانی که تاپ ها طلایی شوند و یک خلال دندان که در مرکز قرار گرفته است تمیز شود ، 325F به مدت 25 تا 30 دقیقه. سرخ کن هوا: اگر می خواهید این کار را در سرخ کن پخته کنید ، سرخ کن هوا را تا 300 درجه فارنهایت گرم کنید. پخت تا زمانی که تاپ ها طلایی شوند و یک خلال دندان که در مرکز قرار گرفته است تمیز شود ، حدود 15 دقیقه بگذارید قبل از غذا خنک شود.

خدمت: 1لیوان کوچک، کالری: 108کیلوکالری، کربوهیدرات: 25.5گرم، پروتئین: 2گرم، سدیم: 122میلی گرم، فیبر: 2گرم، قند: 7گرم

نقاط هوشمند آبی: 2

نقاط هوشمند سبز: 2

نقاط هوشمند بنفش: 2

کلید واژه ها: 5 ماده مافین ، کلوچه نان موز ، کلوچه نان موز آسان ، کلوچه موز مایکروویو ، کیک لیوان