Croquettes Salmon with Salon سس

این کراکت های ماهی قزل آلا با کربوهیدرات کم با سس گوجه فرنگی سالم تر از غذاهای سنتی سرخ شده هستند و فقط از تخم مرغ به عنوان چسباننده استفاده می کنند تا خرده سوخاری یا کراکر.

این کراکت های ماهی قزل آلا با کربوهیدرات کم با سس گوجه فرنگی سالم تر از غذاهای سنتی سرخ شده هستند و فقط تخم مرغ را به عنوان چسب استفاده می کنند و به جای آرد سوخاری یا کراکر استفاده می کنند.
Croquettes Salmon with Salon سس

این کروکت های سالم ماهی سالم با کنسرو ماهی قزل آلا ساخته می شوند ، یک ماده اصلی شیرین کاری است که برای شما غیر قابل تهیه ، ارزان و مناسب برای شماست. سس شوید ، تعارف عالی است. آنها را به عنوان یک ، ناهار یا بخشی از وعده های غذایی چند دوره ای سرو کنید. همچنین شما ممکن است این کیک های سالمون ، کیک های میگو یا کیک های خرچنگ پخته شده را دوست داشته باشید.

این کراکت های ماهی قزل آلا با کربوهیدرات کم با سس گوجه فرنگی سالم تر از غذاهای سنتی سرخ شده هستند و فقط تخم مرغ را به عنوان چسب استفاده می کنند و به جای آرد سوخاری یا کراکر استفاده می کنند.

این دستور العمل از کتاب آشپزی Soul Food Love (لینک لینک) توسط آلیس رندال و کارولین رندال ویلیامز تهیه شده است. آنها دوتایی مادر و دختر هستند که با استخراج آداب و سنن چهار نسل از زنان سیاه پوست و ایجاد 80 دستور العمل سالم برای بازخوانی و تعریف مجدد “غذای روح” برای کمک به همه در زندگی طولانی تر و قوی تر. آنها با هم چیدمان آشپزی و خوردن غذا را ترمیم کردند ، ترجمه دستور العمل ها و سنت هایی که توسط زنان سیاهپوست به غذاهای آسان ، مقرون به صرفه و سالم – اما هنوز هم سرحال کننده – منتقل می شود ، مانند خورش مرغ بادام زمینی ، خورش مرغ بادام زمینی ، لوبیای قرمز و سالاد کرئولیز برنج قهوه ای ، آتشین. لوبیای سبز و پای سیب زمینی شیرین “.

غذای پیشنهادی  برنج خیار ، سس سمبل ویلاریکا آسان

من آنها را درست کردم و واقعاً از آنها لذت بردم ، سس شوید سبک تر نیز خوشمزه بود! نویسندگان می گویند: “ماهی قوطی کنسرو شده که به شکل پتی شکل گرفته و سرخ شده بود ، شام و گاهی اوقات صبحانه در بسیاری از خانوارهای سیاه پوست در اواسط قرن بیستم بود. در روز گذشته ، ماهی قزل آلا معمولاً به معنی چسبندگی و پرکننده های غنی مانند تخم مرغ ، آرد ، خرد کردن شکاف ها و سس بکامل برای نگه داشتن آنها است. آنها به طور معمول در یک اینچ از گریس بیکن سرخ شدند. “

این کروکت ماهی آزاد فاقد گلوتن دستور العمل ها فقط لکه های تخم مرغ را بهم وصل می کنند از آنجا که هیچ نوع خرده نان وجود ندارد ، کروکت ها ظریف هستند ، بنابراین آنها را با ظرافت اداره کنید. اگر دوست دارید کروکتهایتان کمی محکم تر باشد ، می توانید یک فنجان سوخاری سوخاری را به مخلوط ماهی اضافه کنید.

به جای اینکه سرخ شود ، در کمی روغن زیتون خیس کنید ، آنها نیز برای شما مفید هستند! .Salmon سرشار از پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 است که به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی کمک می کند. بعلاوه ، پروتئین بیشتری از ماست یونانی در سس گوجه فرنگی دریافت می کنید که با این کروکت ها سرو می شود.

غذای پیشنهادی  برنامه غذای سالم 7 روزه (23 تا 29 نوامبر)

طرز تهیه کراکت های ماهی قزل آلا

این کراکت های ماهی قزل آلا با کربوهیدرات کم با سس گوجه فرنگی سالم تر از غذاهای سنتی سرخ شده هستند و فقط تخم مرغ را به عنوان چسب استفاده می کنند و به جای آرد سوخاری یا کراکر استفاده می کنند. Croquettes Salmon

دستور العمل های بیشتر سالمون را دوست خواهید داشت:

Croquettes Salmon with Salon سس

زمان آماده سازی: 20 دقیقه

زمان پخت: 10 دقیقه

زمان کل: 30 دقیقه

این کراکت های ماهی قزل آلا با کربوهیدرات کم با سس گوجه فرنگی سالم تر از غذاهای سنتی سرخ شده هستند و فقط از تخم مرغ به عنوان چسب استفاده می کنند و به جای خرده سوخاری یا کراکر استفاده می کنند.

برای سس:

 • 1 1/2 فنجان ها ماست ساده یا خامه ترش سبک
 • 1/4 فنجان خردل دیژون
 • 6 شوید تازه شوید، خرد شده

برای ماهی قزل آلا:

 • 4 قوطی، 7/5 اونس هر سالمون بدون آب ، بسته بندی شده در آب
 • 4 ساقه کرفس، ریز خرد شده
 • 1 پیاز بزرگ بزرگ، ریز خرد شده
 • 4 تخم مرغ های بزرگ، مورد ضرب و شتم
 • 1/2 قاشق سوپخوری نمک
 • فلفل سیاه، چشیدن
 • 1 قاشق سوپخوری روغن زیتون
 • مواد سس شوید را ترکیب کرده و کنار بگذارید.

 • ماهی قزل آلا را تخلیه کنید ، پوست و استخوان ها را برداشته و دور بریزید.

 • آن را با کرفس ، پیاز ، تخم مرغ ، نمک و فلفل سیاه آن را به یک کاسه متوسط ​​اضافه کنید.

 • شکل را به 8 تکه ، با فشار دادن به هم نگه دارید ، آنها ظریف خواهد بود.

 • یک قابلمه بزرگ را گرم کنید و روغن آن را اضافه کنید ، تا زمانی که از هر طرف قهوه ای شود ، بپزید ، حدود 5 دقیقه در هر طرف.

 • با یک گلدان سس روی هر تکه سرو کنید و سرو کنید.

غذای پیشنهادی  ذرت بو داده ماسالا ، با رشته فرنگی ماسالا
اگر می خواهید کروکت محکم تری داشته باشید ، حدود 3/4 فنجان سوخاری سوخاری را به مخلوط اضافه کنید. چاپ شده از Soul Food Love. کپی رایت © 2015 توسط آلیس رندال و کارولین رندال ویلیامز. منتشر شده توسط کلارکسون پاتر ، اثری از خانه تصادفی پنگوئن ، LLC

خدمت: 1کروکت، کالری: 278کیلوکالری، کربوهیدرات: 4.5گرم، پروتئین: 26گرم، چربی: 16گرم، چربی های اشباع شده: 6گرم، کلسترول: 169میلی گرم، سدیم: 542میلی گرم، فیبر: 0.5گرم، قند: 1گرم

نقاط هوشمند آبی: 3

نقاط هوشمند سبز: 6

نقاط هوشمند بنفش: 3

کلید واژه ها: دستور العمل های ماهی قوطی کنسرو ، کروکت ماهی قزل آلا

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *