Piña Colada | منتقد دستور العمل

این پینا کلادا نوشیدنی شیرین ، خامه ای و یخ زده است که همراه با طعم های میوه ای از آناناس و نارگیل می باشد. طعم دهنده ها آنقدر پر جنب و جوش هستند که شما را از ایوان شما به صندلی سالن در ساحل گرمسیری منتقل می کنند!

تابستان زمان مناسبی برای سال برای تازه کردن سریع و آسان منجمد مانند این pina colada است. لیموناد توت فرنگی منجمد ، کولر هلو هندوانه ، یا شیک Fil A A Lemonade Frosted Lemonade را برای دستور العمل های نوشیدنی شیرین تری که عاشقشان خواهید شد ، امتحان کنید!

Pina colata با تکه های گیلاس و آناناس تزئین شده است.

پینا کولادا

در روزهای تابستان بهترین راه برای ضرب و شتم گرما همراه با نوشیدنی سرد و طراوت است. لیمونادهای سرگرم کننده را مخلوط کرده و با آهکهای درخشان بازی کنید. این پینولا یخ زده خامه ای منجمد باید هر چند مورد علاقه من باشد! ترکیب نارگیل و آناناس برای ایجاد طعم میوه ای کامل می باشد. این ها طعم دهنده هایی هستند که خانواده شما دوست دارند و آنها پیر نمی شوند !!

این لذت یخ زده به عنوان یک بعد از شام یا به عنوان یک اواخر بعد از ظهر شلوغ است. ساختن آن چنان آسان است که هیچ وقت اشتباه برای مخلوط کردن وجود ندارد! به سادگی مواد خود را در مخلوط کن بریزید و در عرض چند دقیقه نوشیدنی صاف و گرمسیری شما آماده است! من می توانستم این درمان رویایی را هر روز بنوشم!

در یک پینا کلادا چیست؟

مواد تشکیل دهنده این پینا کلادا به راحتی قابل تهیه و ذخیره آن آسان است. هنگامی که با هم ترکیب می شوند ، طعم آنها را به یاد تعطیلات گرم ساحل می اندازد! این موارد را به صورت دستی نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید طعم تابستان را در هر روز از هفته داشته باشید!

 • کرم نارگیل: انواع مختلفی ممکن است گیج کننده باشد. شما به خامه نارگیل ، نه خامه نارگیل یا شیر نارگیل احتیاج دارید. این باعث می شود نوشیدنی شما خامه گرفته شود و به آن طعم شگفت انگیز نارگیل بخورد.
 • آب آناناس: در وقت خود صرفه جویی کنید و از کنسرو استفاده کنید!
 • یخ: اضافه کردن یخ باعث می شود این نوشیدنی یخ زده باشد. به خوبی مخلوط کنید تا نوشیدنی شما خامه ای نباشد و یخی نباشد.
 • تکه های آناناس منجمد: از آناناس تازه استفاده کنید و خودتان آنرا یخ بزنید. انجماد کنسرو انجماد نیز کار می کند اما ممکن است بسیار شیرین باشد. فروشگاه خریداری شده آناناس منجمد ممکن است فاقد عطر و طعم باشد.
غذای پیشنهادی  جوانه Brussel Sautéed کامل با بیکن

نحوه ساختن پینا کلادا:

مخلوط کردن pina colada بسیار سریع و آسان و غیرممکن است! مواد خود را بگیرید و مخلوط کنید تا خامه ای شود. برای ایجاد این نوشیدنی با طعم سرد فقط چند دقیقه طول می کشد و شما و خانواده تان مطمئناً آن را دوست دارید!

 1. مخلوط کن را پر کنید: در مخلوط کن ، خامه نارگیل ، آب آناناس ، یخ و تکه های آناناس را اضافه کنید.
 2. مخلوط: اجازه دهید مواد تشکیل دهنده مخلوط شوند تا یکدست و خامه شوند.
 3. لذت بردن!
غذای پیشنهادی  طرز تهیه خوشمزه میله های توت فرنگی

مواد پینا کلادا در مخلوط کن آماده به مخلوط کردن هستند.

تغییرات پینا کلادا:

یک راه عالی برای استراحت بدون اینکه مجبور به ترک ایوان پشتی خود شوید ، شلاق زدن این نوشیدنی شیرین است. بوی آن بسیار خوشمزه است و بافت سرد و خامه ای آسمانی است!

 • چاشنی زدن: برای نوشیدنی شیرین و یکدست اضافی ، کرم شلاق را به بالای نوشیدنی خود اضافه کنید.
 • فوق العاده شیرین: برای شیرین تر شدن پین کولا ، شربت آلبالو را نیز اضافه کنید. همچنین طعمی پویاتر به شما می بخشد!
 • الکل: یک اسپلش شکمبه را اضافه کنید تا این ماده به نوشیدنی بزرگسالان تبدیل شود.
 • آب لیمو: سعی کنید مقداری آب لیموترش را در مخلوط قرار دهید. عطر و طعم پر جنب و جوش لیموترش – مرکبات- y یک خاصیت آهک اضافه خواهد کرد که نوشیدنی شما را از تمام پینولا کلادای دیگری که تا به حال داشته اید جدا خواهد کرد!

دستور العمل Critic Pro نکته:

ارائه این نوشیدنی گرمسیری نیمی از تفریح ​​است! از یک لیوان و گلدان منحصر به فرد با گیلاس maraschino و گوه آناناس برای تجربه کامل گل کلم پینا استفاده کنید.

مخلوط کردن یک قلعه پینا.

آیا می توانید آناناس را فریز کنید؟

خوشبختانه ، آناناس منجمد خیلی خوب منجمد می شود و می تواند 1-2 ماه خوب بماند. آناناس تازه را در دسته های بزرگ منجمد کرده و بعداً وقتی در حال فریب دادن یک کلادوی پینه هستید وقت خود را صرفه جویی کنید.

 • در قوطی یخ نزنید: اگر از آناناس کنسرو شده استفاده می کنید قبل از انجماد حتماً آن را از قوطی جدا کنید.
 • قبل از انجماد: شما می خواهید که هر آناناس به صورت جداگانه یخ زده شود ، نه در تکه ها. بهترین راه برای انجام این کار ، گذاشتن آنها روی یک ورقه پخت است که در کاغذ مومی پوشانده شده و حدود یک ساعت یخ زده است. سپس آناناس منجمد را از فریزر خارج کرده و به یک کیسه ایمن از فریزر منتقل کنید تا زمانی که آماده استفاده شوید.
 • مکعب آناناس: قبل از جابجایی مکعب ها درون یک کیسه ذخیره ایمن فریزر ، از یک سینی مکعب یخی برای فریز کردن آناناس استفاده کنید.
غذای پیشنهادی  برنامه 7 روز غذای سالم (28 سپتامبر-4 اکتبر)

نمای منطقه ای از یک کلادوی پینای تمام شده.

نوشیدنی های تازه تر:

پینا کولادا

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 4 نوشیدنی

این پینا کلادا نوشیدنی شیرین ، خامه ای و یخ زده است که همراه با طعم های میوه ای از آناناس و نارگیل می باشد. طعم دهنده ها آنقدر پر جنب و جوش هستند که شما را از ایوان شما به صندلی سالن در ساحل گرمسیری منتقل می کنند!

 • 8 اونس خامه نارگیل من از Coco Lopez استفاده کردم
 • 4 اونس آب آناناس
 • 2 فنجان ها یخ
 • 2 فنجان ها تکه های آناناس یخ زده

* الكل الكلي 1/4 فنجان رم

ارزش غذایی

پینا کولادا

مقدار در هر خدمت

کالری 332 کالری از چربی 90

٪ ارزش روزانه*

چربی 10 گرم15٪

9 گرم چربی اشباع شده45٪

سدیم 36mg

پتاسیم 184mg

کربوهیدرات 62 گرم21٪

فیبر 3G12٪

شکر 57 گرم63٪

پروتئین 1 گرم

ویتامین A 59IU

ویتامین سی 14mg17٪

کلسیم 26mg

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *